Home Po co to wszystko. Przekaz od Rama, St Germaina oraz Jeszuy

Przekaz od Rama, St Germaina oraz Jeszuy

by admin

Przekaz od Rama, St. Germaina oraz Jeszuy.
Proponują zmianę tekstu piosenki na aktualny:

„Teraz jest wojna
kto nie słucha siebie ten ginie
A tych co myślą, że mają wolną wolę
weźmiemy na dwa kije.”

Niedługo wojna będzie w Polsce a wraz z nią kryzys gospodarczy przy jakim niedobory PRL to pikuś.
Ta wojna skończy się nagle, nie z powodu obrzucenia się bombami atomowymi.
Bóg ma na to za dobry humor.
Pewnego pięknego dnia jebnie na słońcu wyrzut koronalny jaki zmiecie wszelkie satelity oraz spali wszelkie instalacje elektryczne internetowe i gdzie tam jeszcze będą jakiekolwiek dłuższe kable pociągnięte.
Zbudzimy się w świecie w jakim nie będzie bankomatów prądu, wody, szpitali, szczepionek, leków, jedzenia w sklepach, internetu, telefonów, itd..
I TA ZMIANA OTOCZENIA jakiej nie chcesz jaka wyda ci się złem wcielonym BO JAK BÓG MOŻE COŚ TAKIEGO ZROBIĆ da Ci jedynie okazję do rozpoznania Twoich złudzeń, że ten świat jest.

Nadszedł czas gdzie LĘKI LUDZI będą im się natychmiast materializować.
Boisz się straty?
Czegoś nie chcesz?
Już to do Ciebie nadciąga.

Czym jest słuchanie siebie?
Przestań nadawać znaczenie RZECZOM LUB LUDZIOM jacy mają CI COŚ DAĆ LUB ZROBIĆ.
Zapytaj siebie czy jak poczujesz, że masz spakować plecak, ZOSTAWIĆ WSZYSTKO to czy jesteś gotowa / gotowy to zrobić?
Zostawisz samochód, mieszkanie, pieniądze w banku, telewizor i pójdziesz w siną dal bo tak czujesz, czy może nie BO TO CENISZ?
I jak nie słuchasz siebie to dzień później ostatnie co zobaczysz to to jak ci się sufit na głowę wali bo właśnie spadła bomba.
Nie spadnie, takiś pewny?

Po co to Bóg robi?
Daje okazję abyś pojął, że NIE MAMY WOLNEJ WOLI i jedyne co trzeba zrobić to to ROZPOZNAĆ i się poddać.
Przejdziesz wtedy przez to wszystko suchą stopą.

Ci co się boją, ci co nie rozumieją, że BÓG JEST I SIĘ WSZYSTKIM OBJAWIA, po prostu doświadczą swoich złudzeń na własnej skórze.
Z Bogiem się nie wygra.

Co zrobić?
Zaufaj Bogu czyli głosowi serca w sobie, zaufaj temu, że jest JEDYNIE BÓG a Ty jesteś jego częścią a świat jest na niby.
Przed Tobą wybór, wiara w ten świat, wiara w ciało, wiara w to, że masz wolną wolę i jesteś od Boga oddzielona/ oddzielony…
lub…
uznanie, że jesteś duszą a więc nieśmiertelną myślą Boga jaka się porusza jedynie zgodnie z jego wolą.

Czy uznasz to czy nie zawsze byłeś jesteś i będziesz JEDYNIE nieśmiertelną myślą Boga jaka się tu dobrze bawi pomimo, że często to wygląda dość chooojowo.
Bo nawet jak ci ta bomba na łeb spadnie to się zbudzisz „u nas” i będziesz mieć bekę z tego co się działo natychmiast ustawiając się w kolejce do następnego wcielenia.

A Wy jakich nazywają Bliźniaczymi Płomieniami bierzcie się za siebie bo Bóg wzywa do wykonania zadania.
Czas ciepłych cip jakie się boją tego kim naprawdę są minął a zaczyna się czas tego po to tutaj zeszliście.

Życzymy udanej zabawy.
Zobaczycie, że zabawa jest szczególnie fajna kiedy UPADNIECIE NA KOLANA W SWOJEJ BEZSILNOŚCI WRESZCIE PRAWDZIWIE prosząc Boga o pomoc.
To czy będziecie ucztować razem z Ojcem czy wybierzecie głodowanie w złudzeniach wolnej woli to tylko wasza decyzja w waszym umyśle.
Bowiem dzień w jakim pojmiecie, że NIKT ANI NIC nie może uratować Was przed Wami samymi to będzie dzień Waszych narodzin na nowo!
Tak czy siak będzie zajebiście!

I pamiętajcie jedno, każdy z nas był BARDZO MAJĘTNYM człowiekiem, ZOSTAW WSZYSTKO oznacza jedynie PODDAJ SIĘ BOGU i przestań mieć cudzych Bogów przed Bogiem czyli GŁOSEM SERCA W TOBIE.
JAM JEST JEST W TOBIE.
To czy coś masz czy nie masz, to czy jesteś sprzątaczką czy prezydentem, czy masz jacht czy gąbkę w wannie nie ma znaczenia bowiem JAM JEST jest TOBĄ.
Bóg jest Tobą i WIE co ci potrzeba abyś wykonał to co zaplanował.
Po prostu to uznaj Zaufaj Boskiej Mocy a włos Ci z głowy nie spadnie.

Przesyłamy bombowe pozdrowienia!

Sancik, Ram, i Jeszua jaki już się wcielił

You may also like

9 komentarzy

andrzej 28 lutego, 2022 - 11:50 am

W samo sedno

Reply
Nie kumata 20 marca, 2022 - 1:07 pm

„A Wy jakich nazywają Bliźniaczymi Płomieniami bierzcie się za siebie bo Bóg wzywa do wykonania zadania.
Czas ciepłych cip jakie się boją tego kim naprawdę są minął a zaczyna się czas tego po to tutaj zeszliście.”

Czyli?

Reply
Św. Anna nieczająca 7 maja, 2022 - 9:54 am

Ojej, to jak Ty Piotrze będziesz z Beatą prowadził ten wielki ośrodek nad jeziorem bez prądu? Może to jest prywatny przekaz dla Ciebie, żebyś nie był pipą i w porę pozbył się tego w cholerę… albo chociaż te lodówki sprzedaj.
Byłeś już z Carycą naprawiaczem świata, teraz jesteś prorokiem… kim będziesz za tydzień?
W tu i teraz nie ma w PL w oj n y … przecież my jesteśmy tylko wykonawcami tego czym chce się bóg objawić … wglądy w przyszłość nam są przecież nie potrzebne. Konsternacja… słucham głosu w sobie, a nie tych co na zewnątrz. Czy jak twoje niedługo (ile to w miesiącach???) się nie zadzieje, to przyznasz, że jesteś pipą z oświeconym ego? Zadanie? Powołani? Proroku jaśniej proszę, bo do stada baranich pipek przemawiasz ????

Reply
Piotr 7 maja, 2022 - 11:13 am

a ty wiesz co, ja to dopiero mam kupić
aleś posrana ze strachu a mogłaś mieć wyjebane na kolesia co pierdoli trzy po trzy.
w końcu jak JESTEŚMY WYKONAWCAMI woli Boga to się zapytaj coś ty kurwa zobaczyła we mnie i jak bardzo Boga w tym nie widzisz.
I tak się sama dymasz pierdoląc farmazony a praktykując zupełnie co innego.
I zobacz jak to fajnie w innych coś zobaczyć co ci zawsze pokazuje sprzeczność w sobie.

a jak się boisz to to masz a oświeconych pizdeczek co siedziały w tu i teraz na Ukrainie a teraz siedzą na pryczy na centralnym w Wawie są tysiące.
I właśnie po to jest, dostaniesz od życia taki wpierdol aż się przestaniesz oszukiwać.
Pięknie to Bóg wymyślił co nie?
W końcu daje wpierdol samemu sobie i dobrze się tym bawi.

Reply
Tola 28 maja, 2022 - 4:13 pm

Mam bezpośredni kontakt z Wyższą Jaźnią i od razu widzę manipulacje przeplecioną z odrobiną Prawdy. Przede wszystkim Wyższe Istoty ze Świadomością Chrystusową nie klną jak żule spod butki z piwem.

Reply
Piotr 28 maja, 2022 - 8:12 pm

Ty nawet kontaktu z własną dupą dobrze nie masz a co dopiero z wyższą jaźnią.
Wszystko na świecie jest neutralne a jak ci się nie podoba słownictwo to ci to pokazuje jedynie twoje własne popierdolenie w głowie.
Wiesz lepiej niż Bóg jakie słowo jest jakie.
I tak zauważ, że właśnie sama sobie pokazujesz, że masz gównokontakt nawet sama ze sobą bo jedyne co robisz to kontrola.
Dlatego nie jesteś w stanie nawet zobaczyć wkurwionego Jeszuy bo ci się popierdoliło w głowie, że oświecone istoty to pierdzą tęczą i tyle.
Wyższe istoty robią to co Bóg chce to wszystko.
I doskonale wiedzą, że wszystko jest tym co Bóg chce bowiem i słowo kurwa zawiera się w Bogu i Putin i wojna a nawet to, że w piątek Jeszua nakarmił ludzi w cudowny sposób a w sobotę kazał im wypierdalać i sobie poszedł w pisdu.
I wiedział, że 1/3 tego tłumu zdechnie z głodu bo sobie tak Bóg wymyślił i nic mu do tego. A mógł karmić do dzisiaj tłumy i być the best of na świecie. Ale jednak kazał im spierdalać.
I wiesz co ci to naprawdę pokazuje?
Że sama się traktujesz jak gówno i sobie pierdolisz do głowy, że coś znaczysz bo masz kontakt z chuj wie czym 🙂 masz kontakt jedynie z własnym umysłem i to twój problem, że uznałaś się za niższe ja skoro masz kontakt z wyższym ja.
I tak sama siebie oszukujesz co do tego kim jesteś.
Udanej zabawy jak te czasy nadejdą i ci złudzenia wyższe ja sztachetą po dupie wytrzepie heheh.
Może się kiedyś skapniesz, że jest jedynie jedna istota a wszystko jest jedynie częścią tej samej istoty i jesteś jedynie wyższą istotą z popierdolonym umysłem, że jesteś istotą niższą.
A jak już odkryjesz kim naprawdę jesteś to ci będzie wisieć jak się wyrazisz bo przestaniesz nadawać temu znaczenie. Będziesz wiedzieć, że to co się z ciebie wydostaje jest tym co Bóg chce aby się wydostało bo jest nim. Nawet jak to będzie fanga w ryja ruskiego kacapa co będzie gwałcić córkę twojej przyjaciółki a ty ich nakryjesz.

Reply
Blanka 21 maja, 2023 - 12:53 pm

????tak jest, a jeszcze polecam jedno: w momencie gdy osądzasz innych, dokładnie w tym momencie nawet jeśli słusznie zastanów się czy w jakiejś innej dziedzinie życia nie jesteś identyczny. (często w tej samej ale to już ma większosć) i właśnie wtedy Bóg Ci dopierdzieli. Osąd innej osoby, jeśli się pojawia może Ci służyć jako mądrość i zobaczenia tego w sobie. Niekoniecznie w tym samym aspekcie.
ja mogę powiedzieć jedynie tyle, że boję się bardzo agresywnych ludzi (nie ten level co w poście) ale równie mocno traumatyzują mnie ludzie: naiwne, bardzo bardzo delikatne i sprane jakimiś różowym życzeniowym światem.
Ludzi warto poznawać i nawet oceniać po to tylko żeby poznać ich modus operandi: czyli jeśli ktoś jest niekomunikatywny to nie oczekujemy i nie załatwiamy przez tę osobę spraw. Inny przykład: szef cwaniak i egoista pod maską sympatycznego żartownisia, choć w innych działach są podwyżki, ludzie pracują ciężko ale z nagrodą, szefowie są wymagający-nie liczymy i nie łudzimy się że taki ktoś w jakikolwiek sposób o nas zadba. Itd itp. Rzeczy i ludzie na pewno są jakieś ale może to służyć tylko i wyłącznie nam jako wskazówka: czy akceptujemy czy zwijamy żagle.

Reply
Blanka 21 maja, 2023 - 4:01 pm

Jednak myślałam, że mam wolną wolę. To taka sprzeczność jest: nie spyknełam się z Twinem bo zabrakło odwagi ale wolę miałam, rozsądek nie ego wzięło górę. No wiec potem miałam wolę: nie spykać się. Ah to do tego było to godzinne odpłynięcie świadomości. Bóg świadmość mi nawet wyłączył, jemu zresztą też żeby to sie zadziało. No super, Boże super.
To ja mam pytanie do Boga skoro ta wypłata po roku była jak ścierą w pysk, przez Judasza oczywiście i tym samym odebrano mi szansę na jakieś bardziej rozsądne i ludzkie spyknięcie sie z Twinem. To dlaczego Bóg to zrobił? Co sprawdzał czy mam innego Bożka niż on?
Tak mam również bożka: kasę. Również a nie zamiast niego I wcale go nie czczę tylko nim operuję nie jakoś namiętnie tylko zwyczajnie. mam dziwne poczucie, że on się teraz ze mnie śmieje. albo robi wielki facepalm coś Ty Blania znowu nawyprawiała. 5 raz z rzędu( nie z facetami tylko życiowo).
Poza tym nie uważam że trzeba słuchac jedynie serca. Serce ma dyktować kierunek ale mózgu też warto używać. Z drugiej strony może być i dumny ze mnie, że nie dupa i serce mną rządzi tylko mózg przy czym absolutnie nie zaprzeczam tym drugim. Ciężkie. cieżkie. Ale mówię olałam sprawę. Widać z Bogiem się nie zrozumieliśmy tak do końca.

Reply
Blanka 31 maja, 2023 - 3:14 pm

Muszę skomentować jeszcze no więc właśnie to zrozumiałam. Że nikt ani nic nie może nas URATOWAĆ PRZED SAMYMI SOBĄ z tego wynika, że mamy wolną wolę. MAMY I BASTA! Bóg do nas mówi jak tylko może, trąbi przez megafon czasami. Oczywiście MUSIMY UPAŚĆ żeby to zrozumieć. Doświadczyć w życiu wiele i przewartościować życie. A my dalej swoje ( jak te fajki moje, właśnie rzucam bo mi nawet nie smakują już ostatnio)
Następnie wysyła Twin Flamea który do końca nie jest świadomy tego co robi. Tak więc mój PRAWDZIWY Twin Flame został wykorzystany po całości przez Boga do uświadomienia mi jak fajną osobą potrafię być i docenić to czego nigdy od bliskich nie usłyszałam. Chyba tylko ten człowiek wie. i jak bardzo EGO- przy czym tu jest bardzo zawiła sytuacja z tym co się wydarzyło bo wydarzyło się tak wiele i to tak TRUDNYCH nie zero jedynkowych sytuacji że ZGŁUPIAŁAM. I Judasz do tego. Wysyła tego Twin Flame który mówi SŁUCHAJ JA CIĘ KOCHAM. (dziwne żeby nie kochał skoro mają wiele wspólnego) Jeden z nich GONI bo czuje się w danej sytuacji BEZPIECZNIEJ ale nie na tyle żeby brać odpowiedzialność i zniewalać drugą osobę czyli zawłaszczać: to też oznaka miłości. MA mniej do stracenia a może i nic do stracenia. Drugi ucieka bo ma bardziej zawiłe życie i PEWNIE BARDZIEJ ZAWIŁY UMYSŁ. To ta osoba która można powiedzieć, że nie wie czego chce i nie umie się poddać. Czyli jak to mówią ucieka przed samą sobą. Jakby sobie tego nie racjonalizowała.
Goniący na początku też ma egotyczne motywacje. A jakże. Poleczyć sobie kompleksy. Zwierzęce zapędy np. seks bez miłości, Tworzy wyobrażenie o drugiej osobie itd itp. Lekcją zawsze będzie schodzenie z ego. Z każdego poziomu ego. Dopóki ludzie nie staną przed sobą zupełnie NADZY.
Nie da się KOCHAĆ WSZYSTKICH BEZWARUNKOWO ale można asymptotycznie do tego zmierzać.
Albo powiem inaczej: NIE DA SIĘ NIE KOCHAĆ LUDZI BEZWARUNKOWO, tylko niektórzy się o to ZWYCZAJNIE I USILNIE PROSZĄ. Im bardziej bezwarunkowo kochamy innych tym bardziej bezwarunkowo zaczynamy kochać siebie.

Reply

Leave a Comment